CPF0603B226RE1
MFR.Part #
CPF0603B226RE1
JLCPCB Part #
C1699283
Description
-55℃~+155℃ 226Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS