CPF0603B205KE
MFR.Part #
CPF0603B205KE
JLCPCB Part #
C4079586
Description
-55℃~+155℃ 205kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS