CPF0603B1R02E
MFR.Part #
CPF0603B1R02E
JLCPCB Part #
C4066076
Description
-55℃~+155℃ 1.02Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS