CPF0603B19R1E
MFR.Part #
CPF0603B19R1E
JLCPCB Part #
C3990168
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS