H81K21BZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H81K21BZA
JLCPCB Part #
C1406262
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS