C1039RJL
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
C1039RJL
JLCPCB Part #
C1424826
Description
-55℃~+200℃ 10W 39Ω Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS