CPF0603B124RE1
MFR.Part #
CPF0603B124RE1
JLCPCB Part #
C1694778
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS