ERJ-H3EF1240V
MFR.Part #
ERJ-H3EF1240V
JLCPCB Part #
C4301727
Description
-55℃~+175℃ 124Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS