CPF0603B12R7E
MFR.Part #
CPF0603B12R7E
JLCPCB Part #
C3998324
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS