H8442KDCA
MFR.Part #
H8442KDCA
JLCPCB Part #
C1406244
Description
-55℃~+155℃ 250mW 442kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS