CPF0402B9R76E
MFR.Part #
CPF0402B9R76E
JLCPCB Part #
C4124356
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.76Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS