CPF0402B5R76E
MFR.Part #
CPF0402B5R76E
JLCPCB Part #
C4149738
Description
-55℃~+155℃ 5.76Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS