CPF0402B9K76E1
MFR.Part #
CPF0402B9K76E1
JLCPCB Part #
C2088667
Description
-55℃~+155℃ 25V 62.5mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS