H4464RBZA
MFR.Part #
H4464RBZA
JLCPCB Part #
C1409036
Description
-55℃~+155℃ 464Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS