CPF0402B8K2E1
MFR.Part #
CPF0402B8K2E1
JLCPCB Part #
C2079429
Description
-55℃~+155℃ 25V 62.5mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS