CPF0402B88R7E
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0402B88R7E
JLCPCB Part #
C4348486
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 88.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS