CPF0402B7R5E
MFR.Part #
CPF0402B7R5E
JLCPCB Part #
C4262833
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS