CPF0402B7K87E
MFR.Part #
CPF0402B7K87E
JLCPCB Part #
C4047319
Description
-55℃~+155℃ 63mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS