CPF0402B7K32E
MFR.Part #
CPF0402B7K32E
JLCPCB Part #
C4026927
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS