CPF0402B6K49E1
MFR.Part #
CPF0402B6K49E1
JLCPCB Part #
C2079055
Description
-55℃~+155℃ 25V 6.49kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS