H42K61BZA
MFR.Part #
H42K61BZA
JLCPCB Part #
C1409157
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS