CPF0402B66K5E
MFR.Part #
CPF0402B66K5E
JLCPCB Part #
C4301843
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS