CRCW0402174RFKTD
MFR.Part #
CRCW0402174RFKTD
JLCPCB Part #
C4168598
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount