CPF0402B649RE
MFR.Part #
CPF0402B649RE
JLCPCB Part #
C4002686
Description
-55℃~+155℃ 63mW 649Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS