CPF0402B63R4E
MFR.Part #
CPF0402B63R4E
JLCPCB Part #
C3948179
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 63.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS