CRGH2010F2K1
MFR.Part #
CRGH2010F2K1
JLCPCB Part #
C3945453
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS