CPF0402B5R23E
MFR.Part #
CPF0402B5R23E
JLCPCB Part #
C4094299
Description
-55℃~+155℃ 5.23Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS