CPF0402B5K23E
MFR.Part #
CPF0402B5K23E
JLCPCB Part #
C4059963
Description
-55℃~+155℃ 5.23kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS