CPF0402B4R75E
MFR.Part #
CPF0402B4R75E
JLCPCB Part #
C3969690
Description
-55℃~+155℃ 4.75Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS