RP73PF1J1K78BTDF
MFR.Part #
RP73PF1J1K78BTDF
JLCPCB Part #
C2094246
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 100V 167mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS