CPF0402B47RE1
MFR.Part #
CPF0402B47RE1
JLCPCB Part #
C2092963
Description
-55℃~+155℃ 25V 47Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS