CPF0402B442KE1
MFR.Part #
CPF0402B442KE1
JLCPCB Part #
C4215137
Description
-55℃~+155℃ 442kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS