CPF0402B40K2E1
MFR.Part #
CPF0402B40K2E1
JLCPCB Part #
C4234771
Description
-55℃~+155℃ 40.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS