H810KDCA
MFR.Part #
H810KDCA
JLCPCB Part #
C3354183
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS