CPF0402B3K9E
MFR.Part #
CPF0402B3K9E
JLCPCB Part #
C2079043
Description
-55℃~+155℃ 25V 3.9kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS