CPF0402B16R5E
MFR.Part #
CPF0402B16R5E
JLCPCB Part #
C4032241
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS