CPF0402B33KE1
MFR.Part #
CPF0402B33KE1
JLCPCB Part #
C2079177
Description
-55℃~+155℃ 25V 33kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS