CPF0402B332KE1
MFR.Part #
CPF0402B332KE1
JLCPCB Part #
C3946415
Description
-55℃~+155℃ 332kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS