RP73D2A590KBTG
MFR.Part #
RP73D2A590KBTG
JLCPCB Part #
C3935200
Description
-55℃~+155℃ 125mW 590kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS