CPF0402B237RE1
MFR.Part #
CPF0402B237RE1
JLCPCB Part #
C4096690
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS