CPF0402B22K1C1
MFR.Part #
CPF0402B22K1C1
JLCPCB Part #
C1698471
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS