CPF0402B21KE
MFR.Part #
CPF0402B21KE
JLCPCB Part #
C4092011
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS