C144R7JL
MFR.Part #
C144R7JL
JLCPCB Part #
C1369636
Description
-55℃~+200℃ 14W 4.7Ω Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS