CPF0402B150KE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0402B150KE
JLCPCB Part #
C2075271
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS