CPF0402B14K3E
MFR.Part #
CPF0402B14K3E
JLCPCB Part #
C4021790
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS