RN73C1E9K53BTD
MFR.Part #
RN73C1E9K53BTD
JLCPCB Part #
C2089996
Description
-55℃~+155℃ 25V 62.5mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS