CPF0402B140RE1
MFR.Part #
CPF0402B140RE1
JLCPCB Part #
C4337288
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS