CPF0805B16K2E
MFR.Part #
CPF0805B16K2E
JLCPCB Part #
C4118211
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS