CPF0402B121RE
MFR.Part #
CPF0402B121RE
JLCPCB Part #
C6538385
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS