CPF0402B120KE
MFR.Part #
CPF0402B120KE
JLCPCB Part #
C2075165
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS